Blog

Niedziela, Kwiecień 7, 2019, 08:48 | Brak komentarzy »
Witamy i przedstawiamy nasze najnowsze zaproszenia ślubne z eukaliptusami z kalką lub kopertą z kalki, nie tylko rustykalne i greenery, mają też w sobie dużo elegancji i klasy. Do każdego zaproszenia eukaliptus można dobrać winietki i zawieszki z eukaliptusem, naklejki na alkohol, prośby o świadkowanie oraz/lub błogosławieństwo, księgę gości ślubnychoraz plan usadzenia gości.

Niedziela, Marzec 10, 2019, 13:46 | Brak komentarzy »
Eukaliptusy to bardzo modny temat w branży ślubnej, przede wszystkim w zaproszeniach ślubnych jak i całej papeterii ślubnej. Jeśli masz ślub na głowie a czasu coraz mniej zapraszamy do zakupu naszych tanich zaproszeń ale jakże wysokiej jakości :) Zapraszamy do zapoznania się z całym artykułem

Piątek, Luty 8, 2019, 14:24 | Brak komentarzy »
Biała Oficyna zaprasza Was na targi ślubne które odebędą się w tą niedzielę 10.02.2019 w Łodzi w hali EXPO przy ulicy Politechniki. 

Niedziela, Styczeń 20, 2019, 19:05 | Brak komentarzy »
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi modelami zaproszeń ślubnych geometrycznych, które również mogą spełniać funkcje zawiadomień na ślub kościelny lub ślub cywilny. Oprócz teog w tym wpisie przedstawimy wzory zaproszeń jednokartkowych, które ostatnio nam się udało stworzyć :)
Zapraszamy do lektury :) 

Sobota, Styczeń 5, 2019, 12:18 | Brak komentarzy »
Chcemy Was zaprosić do kontynuacji naszego poprzedniego wpisu o tym, jakie zaproszenia ślubne wybrać w 2019 roku. Każdy sezon ślubny przynosi coś nowego i z roku na rok moda ślubna, trendy ślubne co raz bardziej zaskakuje, coraz ciężej za tym wszystkim nadążyć :)

Poniedziałek, Grudzień 3, 2018, 09:14 | Brak komentarzy »
Jak co roku za chwilę pełną parą ruszy szał zaproszeń w nowym sezonie ślubnym. Jakie zaproszenia ślubnę będą hitem w roku 2019? Jakie modele zaproszeń będą modne ? Na jakie wzory postawić oraz jaka kolorystyka będzie strzałem w dziesiątkę? Czy wybrac projekt z oferty BO czy też spórbować z projektem indywidualnym. Zapraszamy do lektury bloga Białej Oficyny. Służymy naszym doświadczenie, radą oraz odpowiedziami na powyższe oraz wszelkie inne pytania w dziedzinie papeteri ślubnej :)

Piątek, Październik 19, 2018, 11:46 | Brak komentarzy »

Zaproszenia

Kolejny rok się zbliża, a co za tym idzie kolejny sezon ślubny, ale i kolejne studniówki (życzymy połamania piór z tego miejsca przyszłorocznym maturzystom :) ). Studniówka to nie zywkle ważna impreza każdego młodego człowiek - wielki krokami zbliża się egazmin dojażałości, jak i dojżałość sama w sobie, ostatnia "dziecinna" zabawa :)

Studniówka

to nie tylko zabawa na 100 dni przed egzaminem dojrzałości, ale też nie zwykle poważne przedsięwzięcie pod względem organizacyjnym. Poza oprawą muzyczną, salą przkąskami jedzeniem, aranżacją sali, trzeba zająć się też, w czym specjalizujemy się my - oprawą papierniczą / poligraficzną. Wykonywaliśmy już bardzo dużo przepięknych, zjawiskowych zaproszeń studniówkowych, najczęście wykonyujemy je na papierach metalizowanych oraz perłowych, posrebrzanych lub pozłacanych z dodatkową obwoluta ze wstążeczki (w dowolny kolorze, a jak!) i przeźroczystej kalki, jak na przykłąd ten model : [caption id="attachment_78" align="alignnone" width="1770"]zaproszenia ślubne łódź biała oficyna zaproszenie na studniówke z motywem sowy[/caption] Graficznie jak widać również staramy się nawiązywać do charakteru przyjęcia :) Tekst samego zaproszenia jest do Państwa inwencji - całkowicie dowolny i modyfikowalny. Oczywiście również grafiki mamy w bazie dość spory zapas na ta okazję:) Jak mówi przysłowie "ucz się ucz, to zdobędziesz klucz, gdy ten klucz zdobędziesz" ... [caption id="attachment_79" align="alignnone" width="1461"]zaproszenia ślubne łódź biała oficynal zaproszenia studniówkowe z grafiką klucza[/caption] Resztę prosimy dokończyć we własny zakresie :) Możemy też zaproponowac oddzielne zaproszenia dla Pań i dla Panów, również tutaj jest pełna dowolność w wyborze grafik, czcionek, motywów oraz ozdobników. Tutaj przykładowa realizacja z poprzedniego roku szkolnego : [caption id="attachment_80" align="alignnone" width="1618"]zaproszenia na studniówkę zaproszenia studniówka 2017[/caption] Do wszystkich naszych produktów oczywiście można dokompletować winietki, ewentualne zawieszki na wino, jeśli oczywiście zajdzie taka potrzeba - nic nie sugerujemy :) pamiątkową księgę gości czy też plan, żeby na tak licznym w gości przyjęciu/imprezie jak studniówka, każdy bez problemu odnalzał swoje miejsce wraz ze swoim partnerem/partnerką. Nie zwykle ważnym też jest zaprosznie nauczycieli oraz rady pedagogicznej i pracowników szkoły - tutaj jesteśmy w stanie służyć pomocą ale też zostawiamy Wam pole do popisu. Teksty naszych zaproszeń są całkowicie dowolne, zatem nie ma problemu, żeby przygotować odpowiednie inwitacje, zaprosiny dla wyżej wymienionych znamienitości. Bardzo często zapraszana jest część rodziców - warto o nich też pomyśleć. Czy zaproszenia będą wypisywane ręcznie czy od razu personalizowane przez nas - nie ma dla nas znaczenia, personalizacja jest w cenie. Przed wydrukiem docelowych inwitacji, zawiadomień możemy przygotować próbne, do wglądu, żeby Młodzi Klienci mieli pewność, że wszystko jest po ich myśli, tak jak sobie zaplanowali! W razie jakichklowiek pytań odnośnie naszysz produktów zapraszamy do kontaktu, oraz do zapoznania się z naszą ofertą zaproszeń chrzcinowych pod tym linkiem : http://bialaoficyna.pl/1_6_18-zaproszenia-studniowka.html Pozdrawiamy!!

Poniedziałek, Październik 1, 2018, 15:38 | Brak komentarzy »

Zaproszenia ślubne Biała Oficyna

Stało się :) Po kilku latach ciągłego dynamicznego rozwoju, my, nasza załoga, maszyny, drukarki, mebelki i oczywiście nasze zaproszenia ślubne z olbrzymim żalem opuszczamy muru naszego pięknego budynku przy ulicy Pięknej 23 i przenosimy się do murów centrum biznesowego Stanley. Zabytkowy kompleks (obecnie odnowiony) zapisał się na kartach historii Łodzi jak fabryka Jakuba Steigerta. Tutaj nieco histori naszego nowego obiektu :
U zbiegu ulic Milionowej i Kilińskiego mieściła się fabryka Jakuba Steigerta, młodszego brata Teodora wlaściciela zakładu przy ul. Milionowej 55. Nieruchomość ta wraz z zakładem poprzedniego właściciela Rudolfa Zieglera, została nabyta w 1903 r. Tutaj mieściła się farbiarnia, drapalnia i wykończalnia. Natomiast przy ul. Wólczańskiej 188 prosperowała przędzalnia wełny. Po śmierci J. Steigerta w 1914 r. obowiązki kierowania firmą przejęła najbliższa rodzina. Od roku 1928 jako spółka akcyjna "Przędzalnia i Farbiarnia Jakub Steigert Spadkobiercy" z kapitałem 1 mln. zł. W wyniku kryzysu na poczatku lat 30 XX wieku, ogłoszono upadłość. Fabryka została wydzierżawiona Jakubowi Glicensztajnowi. W latach powojennych pod adresem ul. Milionowa 21, mieściły się tutaj Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego "Elasticana". Obecnie na tym terenie znajduje się Centrum Biznesowe.

Biała Oficyna

Aby dostać się bezpośrednio do naszej nowej siedziby, gdzie juz od dzisiaj, z marszu kontynuujemy produkcję zaproszeń :) należy udać się do budynku po prawej stronie, wejść na 1sze piętro i udać się do końca korytarzem po prawej stronie.
Zaproszenia slubne były, sa i będą naszą pasją, częścia naszego życia! Zapraszamy do naszej nowej siedziby przy ulicy Milionowej 21, do centrum biznesowego Stanley
zaproszenia ślubne łódź biała oficyna
zaproszenia ślubne łódź biała oficyna

Poniedziałek, Lipiec 30, 2018, 07:51 | Brak komentarzy »

Księgi Gości


Jak zachować ten i tak już niezwykły dzień jak najdłużej w Naszej pamięci, ale również w pamięci naszych bliskich, znajomych, krewnych, rodziny i sąsiadów? Odpowiedź jest prosta - Księga Gości Weselnych !
Goście często po slubie biorą sobie pamiątkowe winietki. Para Młoda, rodzice młodych często zabierają zaproszenia ślubne jako pamiątke tej wspaniałej uroczystości. 
Wspaniałym pomysłem jest też pamiątkowa Księga Gości, która bardzo często uświetnia tą wspaniała uroczystość, a także ją uatrakcyjnia. Pamiątkowe, często zabawane, "od serca" wpisy naszych bliskich do księgi gości to świętna zabawa w trakcie trwającej imprezy, a również coś, co zostanie nam na wiele lat i bedzia warto do tego wrócić.
Na pewno każdemu przeglądającemu taką Księgę gości zakręci się łazka w oku ;)
Możemy wykonac na specjalne zamówienie również księgę w formie plakatu, np ilustrującego drzewo, w której członkowie rodziny oraz bliżsi i dalsi znajomi będą wpisywać się na odnogach gałęzi, czy to bliżej czy dalej.
Popularne także są księgi, stanowiące podstwę albumu do wklejania zdjęć z fotobudki, które ostatnimi czasy stały się nie zwykle modne.
Na pewno równie ciekawym pomysłem (jeżeli lubicie w gry planszowe lub towarzyskie oczywiście) jest podpisywanie Gości się na klockach Jengi - jako forma księgi gości. Za każdym razem kiedy będziecie ustawiać drewniana wieżę z kloców, zwłaszcza ze znajomymi obecnymi na ślubie, wspomnicie wasze wesele -uroczo ? 

Modne księgi

Poplarnymi pomysłami są także "czyste" plakaty, na których wszyscy się podpisuja, lub na wazony etc.
Jeśli macie pomysł na swoją księgę, który nie został tutaj przedstawiony / uwzględniony jesteśmy otwarci na taki propozycję! O ile technicznie będziemy w stanie wykonac taki Album ślubny dla gości podejmiemy się indywidualnego zamówienia / projektu dla Państwa. Zapraszamy do kontaktu ;)
Ceny naszych ksiąg zaczynają się już od 49 zł. Nasze księgi gości są w pełni personalizowane, najczęsciej pod wcześniej zamawiane zaproszenia, wykorzystuje wtedy papier z wcześniejszej zamawianych zaproszeń i innych elementów papeterii ślubnej, motyw graficzny, personalizujemy najczęściej okładkę graficznie oraz Państwa imionami i datą. Często też pierwsza strona zawiera osobisty wpis dla gości z prośbą o wpisanie się i personalnym, indywidualnym podziękowaniem za przybycie oraz za wpis do owego pamiątkowego albumu. Również Klienci którzy nie mieli z nami wcześniej styczności zamawiają u nas Księgi. W takich przypadkach również staramy się żeby księgi czy to kolorem czy też wyglądem/graficznie nawiązywały do sali weselnej, czy tez zaproszenia na ślub zamawianego "z zewnątrz".
Przed wydrukiem Klient zawsze otrzymuje projekty wszystkich zamówionych produktów, żeby mieć pewność , że wszystko jest po jego myśli.
W trakcie wesela goście wszyscy goście na pewno podpiszą się w Twojej Księdze, a ty będziesz mieć kolejną pamiątkę do której warto wrócić po latach!
Księga Gości ślub wesele
Księgi Gości weselnych

 


Sobota, Maj 19, 2018, 13:44 | 1 Komentarz »

Gdzie szukać zaproszenia ślubne

Wielu Klientów przed ślubem często zadaje sobie pytania: gdzie znaleźć odpowaidające nam i pasujące do sali, sukni, wystroju zaproszenia lub zawiadomienia na ślub i wesele ? Jak ich szukać ? Ile czasu przed ślubem należy zamawiać zaproszenia ślubne ? winietki? 
Spieszymy z odpowiedziami :)
W dzisiejszych czasach większość Klientów zaproszeń ślubnych oraz zawiadomień poszukuje w internecie, wpisując odpowiednią frazę, eleganckie zaproszenia ślubne, rustykalne zaproszenia, tanie zaproszenia na ślub, modne zawiadomienia, teksty, itp etc

Ekologiczne papiery

Oczywiście jeśli ktoś woli obejżeć papiery i dostępne u nas papiery, wstążki oraz modele zaproszeń ślubnych, jak najbardziej zapraszamy do naszej siedziby w Łodzi przy ulicy Pieknej 23.
Wiadomym jest, że papier to podstawa zaproszenia zatem jego wybór jest niezwykle ważny i nie należy dokonywać go zbyt pochopnie. 
Oczywiście wszystkie nasze zaproszenia ślubne jest modyfikowalne i możemy stworzyc je modyfikować pod daną kolorystykę (o ile jest to wykonalne technicznie oczywiście:) ). 
Najbezpieczniej zamówić zaproszenia 3-4 miesięce przed ślubnem. Oczywiście mowa tutaj o bezpiecznym terminie. Wykonywaliśmy zaporszeni zarówno i z dużo mniejszym terminem, a także z dużo wiekszym uprzedzeniem (nawet ponad rocznym). Najlepiej czas wybrać pod swoje możliwości, wyjazdy, urlop etc wtedy kiedy najwygodniej będzie nam rozesłać , doręczyć zaproszenia lub zawiadomienia. 

Termin realizacji zaproszeń

Nasz termin realizacji to ok 5 dni roboczych zatem tydzień przed weselem nam powinien wystarczyć :) Oczywiście im więcej mamy czasu tym spokojniej i bezpieczniej :) Zawsze warto brać pod uwagę święta, weekendy czy też dni wolne od pracy, a także czas potrzebny danemu doręczycielowy na dostarczenie przesyłki :)
tanie zaproszenia ślbune ekologiczne

Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Znajdź nas na Facebooku
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem