Blog

Poniedziałek, Lipiec 30, 2018, 07:51 | Brak komentarzy »

Księgi Gości


Jak zachować ten i tak już niezwykły dzień jak najdłużej w Naszej pamięci, ale również w pamięci naszych bliskich, znajomych, krewnych, rodziny i sąsiadów? Odpowiedź jest prosta - Księga Gości Weselnych !
Goście często po slubie biorą sobie pamiątkowe winietki. Para Młoda, rodzice młodych często zabierają zaproszenia ślubne jako pamiątke tej wspaniałej uroczystości. 
Wspaniałym pomysłem jest też pamiątkowa Księga Gości, która bardzo często uświetnia tą wspaniała uroczystość, a także ją uatrakcyjnia. Pamiątkowe, często zabawane, "od serca" wpisy naszych bliskich do księgi gości to świętna zabawa w trakcie trwającej imprezy, a również coś, co zostanie nam na wiele lat i bedzia warto do tego wrócić.
Na pewno każdemu przeglądającemu taką Księgę gości zakręci się łazka w oku ;)
Możemy wykonac na specjalne zamówienie również księgę w formie plakatu, np ilustrującego drzewo, w której członkowie rodziny oraz bliżsi i dalsi znajomi będą wpisywać się na odnogach gałęzi, czy to bliżej czy dalej.
Popularne także są księgi, stanowiące podstwę albumu do wklejania zdjęć z fotobudki, które ostatnimi czasy stały się nie zwykle modne.
Na pewno równie ciekawym pomysłem (jeżeli lubicie w gry planszowe lub towarzyskie oczywiście) jest podpisywanie Gości się na klockach Jengi - jako forma księgi gości. Za każdym razem kiedy będziecie ustawiać drewniana wieżę z kloców, zwłaszcza ze znajomymi obecnymi na ślubie, wspomnicie wasze wesele -uroczo ? 

Modne księgi

Poplarnymi pomysłami są także "czyste" plakaty, na których wszyscy się podpisuja, lub na wazony etc.
Jeśli macie pomysł na swoją księgę, który nie został tutaj przedstawiony / uwzględniony jesteśmy otwarci na taki propozycję! O ile technicznie będziemy w stanie wykonac taki Album ślubny dla gości podejmiemy się indywidualnego zamówienia / projektu dla Państwa. Zapraszamy do kontaktu ;)
Ceny naszych ksiąg zaczynają się już od 49 zł. Nasze księgi gości są w pełni personalizowane, najczęsciej pod wcześniej zamawiane zaproszenia, wykorzystuje wtedy papier z wcześniejszej zamawianych zaproszeń i innych elementów papeterii ślubnej, motyw graficzny, personalizujemy najczęściej okładkę graficznie oraz Państwa imionami i datą. Często też pierwsza strona zawiera osobisty wpis dla gości z prośbą o wpisanie się i personalnym, indywidualnym podziękowaniem za przybycie oraz za wpis do owego pamiątkowego albumu. Również Klienci którzy nie mieli z nami wcześniej styczności zamawiają u nas Księgi. W takich przypadkach również staramy się żeby księgi czy to kolorem czy też wyglądem/graficznie nawiązywały do sali weselnej, czy tez zaproszenia na ślub zamawianego "z zewnątrz".
Przed wydrukiem Klient zawsze otrzymuje projekty wszystkich zamówionych produktów, żeby mieć pewność , że wszystko jest po jego myśli.
W trakcie wesela goście wszyscy goście na pewno podpiszą się w Twojej Księdze, a ty będziesz mieć kolejną pamiątkę do której warto wrócić po latach!
Księga Gości ślub wesele
Księgi Gości weselnych

 


Sobota, Maj 19, 2018, 13:44 | Brak komentarzy »

Gdzie szukać zaproszenia ślubne

Wielu Klientów przed ślubem często zadaje sobie pytania: gdzie znaleźć odpowaidające nam i pasujące do sali, sukni, wystroju zaproszenia lub zawiadomienia na ślub i wesele ? Jak ich szukać ? Ile czasu przed ślubem należy zamawiać zaproszenia ślubne ? winietki? 
Spieszymy z odpowiedziami :)
W dzisiejszych czasach większość Klientów zaproszeń ślubnych oraz zawiadomień poszukuje w internecie, wpisując odpowiednią frazę, eleganckie zaproszenia ślubne, rustykalne zaproszenia, tanie zaproszenia na ślub, modne zawiadomienia, teksty, itp etc

Ekologiczne papiery

Oczywiście jeśli ktoś woli obejżeć papiery i dostępne u nas papiery, wstążki oraz modele zaproszeń ślubnych, jak najbardziej zapraszamy do naszej siedziby w Łodzi przy ulicy Pieknej 23.
Wiadomym jest, że papier to podstawa zaproszenia zatem jego wybór jest niezwykle ważny i nie należy dokonywać go zbyt pochopnie. 
Oczywiście wszystkie nasze zaproszenia ślubne jest modyfikowalne i możemy stworzyc je modyfikować pod daną kolorystykę (o ile jest to wykonalne technicznie oczywiście:) ). 
Najbezpieczniej zamówić zaproszenia 3-4 miesięce przed ślubnem. Oczywiście mowa tutaj o bezpiecznym terminie. Wykonywaliśmy zaporszeni zarówno i z dużo mniejszym terminem, a także z dużo wiekszym uprzedzeniem (nawet ponad rocznym). Najlepiej czas wybrać pod swoje możliwości, wyjazdy, urlop etc wtedy kiedy najwygodniej będzie nam rozesłać , doręczyć zaproszenia lub zawiadomienia. 

Termin realizacji zaproszeń

Nasz termin realizacji to ok 5 dni roboczych zatem tydzień przed weselem nam powinien wystarczyć :) Oczywiście im więcej mamy czasu tym spokojniej i bezpieczniej :) Zawsze warto brać pod uwagę święta, weekendy czy też dni wolne od pracy, a także czas potrzebny danemu doręczycielowy na dostarczenie przesyłki :)
tanie zaproszenia ślbune ekologiczne

Sobota, Marzec 3, 2018, 11:46 | Brak komentarzy »

Zaproszenia rulon

W naszym sklepie znajda Państwo nie zwykle modne i popularne zaproszenia ślubne w formie rulonu :
http://bialaoficyna.pl/1_6_0_209_Zaproszenia-w-formie-rulonu.html
Zaproszenia te wykonujemy są w formacie a4. Papier jest cieniutki, najczęściej o gramaturze 100g. Najczęściej jest papier ekologcziny Juta, Len, lub papier czerpany, podkreślający naturalną formę zaproszenia. Obwoluta może być wykonana z papieru ekologicznego lub metalizowanego o podobnej gramaturze. Obwoluty są sklejone - nie "rozejdą" się :) Całość może być przewiązana naturalny sznureczkiem, lub też elegancką wstążeczką - wedle Państwa pomysłu :) 
Zaproszenia pięknie podkreślają rustykalny, naturalny charakter wesela. Swoją oryginalną formą stanowią piękne dopełnienie naturalnego, swojskiego klimatu wesela. Rulon idealnie wkomponowuję się w klimaty folk, boho, rustykalne, ale warto dodać, że także są elegnackie i nie zwykle podniosłe :) Zaproszenia w takiej formie można też zastosowac jako zaproszenia dla rodziców, świadków, wyróżniające się swoją formą od pozostałych zaproszeń dla gości.

Ekologiczne papiery

Oczywiście pomożemy dobrać Państwu papier oraz obwolutę i sznureczek/wstążeczkę zaproszenia tak, by stanowiły piękne dopełnienie sali weselnej :)
Przed wydrukiem przesyłamy projekty zaproszeń oraz innych zamówionych produktów, tak by mieć pewność, że wszystko jest po Państwa myśli.

projekty zaproszeń

Projekt, wszelkie zmiany w projektach oraz personalizacja są wliczone w cenę. Zachowujmy sobie foldery Klientów więc nie ma problemu z domówieniem zaproszeń, lub też pozostałych porduktów weselnych w podobnym stylu. 
zaproszenia w formie rulonu, rulon

Niedziela, Styczeń 21, 2018, 10:19 | Brak komentarzy »

Koperty do zaproszeń ślubnych

Mogą Państwo zamówić do naszych wszystkich produktów ślubnych : zaproszenia rustykalne, zawiadomienia, zaproszenia ślubne, dobrać odpowiednie koperty – białe, kremowe, ekologiczne - nie tworzymy kopert w innych kolorach.

Personalizacja kopert

Możliwa oczywiście jest personalizacja naszych pieknych kopert, jest ona dodatkowo płatna 0,2zł od sztuki. Personalizacja jest dowolna - może to być napis "zaproszenie" , "zawiadomienie" lub dowolny inny, lub też np imię i nazwisko gościa, adres i tym podobne. Na Państwa życzenie może to tez być motyw graficzny, na przykład taki jak przy zaproszeniu, lub nawiązujący w jakikolwiek innny sposób do wykonywanych przez nas produktów - pełna dowolność :) Spersonalizowanie kopert możliwe jest w każdym z ich rozmiarów oraz w każdym kolorze. 

Koperty ekologiczne

Nasze koperty do zaproszeń rustykalnych mają wymiary : 9x16cm (koperta biała i kopert kremowa) oraz 11,4x16,2cm (koperta ekologiczna).
Koperty do zaproszeń w formacie XL : 11x21cm *(jest to popularny format DL) koperty do wyboru mamy białe, kremowe oraz ekologiczne. Polecamy szczególnie koperty na papierze ekologiczny - są niwzwykle modne, a wykonane z naszego niezwykle popularnego papieru - Ciemny Ekologiczny papier, zwany też ciemny eko, brązowym, dostępny oczywiście w naszej tabeli. Przypominamy, że koperty te nie są w 100% dopasownae - są minimalnie większe, natomiast zaproszenie w środku "nie lata", wymiar jest odpowiedni.

Do pozostałych zaproszeń (tych w formacie zbliżonym do kwadratu np : http://bialaoficyna.pl/1_6_13-zaproszenia-slubne.html )

mamy koperty w bardzo rzadko spotykanym rozmiarze 14x14 cm.

Wszystkie nasze koperty znajdziecie pod tym linkiem :

http://bialaoficyna.pl/1_6_19-koperty-i-opakowania.html


Niedziela, Styczeń 21, 2018, 08:54 | Brak komentarzy »
Rok 2017 dał nam dużo nowych doświadczeń, mnóstwo zamówień ale przede wszystkim satysfackji :)
W roku 2018 konsekwtnetnie stawiamy na rustykalne wzory papiery ekologiczne, poszerzone o styl folk, a także nowe eleganckie papiery metalizowane.

Oczywiście, jak co roku wchodzimy na rynek z nowymi modelami zaproszeń, winietek, zawieszek, księgi gości i wszystkiego tego czego szukaja Państwo w naszym sklepie :

http://www.bialaoficyna.pl
Wpoprzednim roku wykonaliśmy bardzo wiele zamówień indywidualnych/ indywidualnych projektów , dało nam to kolejne, nowe doświadczenia które przekuwamy w nasze zaproszenia ślubne i oczywiście nowe kolekcje, wzory , modele i produkty, których do tej pory w naszej działalności Państwo mogli nie znaleźć.

Z nowych pomysłów na (juz) bierzący 2018 rok na pewno dużym zaskoczenie dla Państwa może być poszerzenie naszej działalności o t-shirty idealne na wieczory panieńskie i kawalerskie. Jest o tyle zaskoczenie, iz do tej pory nie wychodziliśmy poza produkty tworzone wyłącznie na papierach. Ale trzeba się rozwijać :) I w tym roku jest nasz czas :)

Również i Państwu życzymy wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym roku, a tegorocznym Parom Młodym wszystkiego co najlepsze spełnienia na nowej ścieżce życia :)


Sobota, Styczeń 20, 2018, 10:05 | Brak komentarzy »

Winietki ślubne


Zapraszamy do zapoznania się z naszym wpisem odnośnie winitek weselny, jakie wybrać i gdzie szukać wienietek ? W jaki stylu?

Czwartek, Grudzień 14, 2017, 14:13 | Brak komentarzy »
Nasi Klienci często maja problem z doborem odpowiedniego tekstu do zaproszeń ślubnych. Co w nim zawrzeć? Jako go ułożyć? Jaka kolejność? Jak subtelnie zawrzeć informację o prezentach?

Treść zaproszenia powinna być w miarę możliwość zwięzła, nie ma co się rozpisywać:) Może zacząć się od cytatu lub wiersza (może się on znaleźć na wkładcę, lub zakładce zaproszeń, tak żeby był widoczny jeszcze przed doczytanie głównej treści zaproszenia:) ) by swobodnie przejść do część zapraszjącej gości. Należy pamiętać, że jeśli zaproszenia mają być spersonlizowane należy przesłac nam listę gości w odpowiedniej formie - nie ingerujemy w listy.

Następnie w zaproszeniu powinna zaleźć się informacja gdzie i kiedy odbędzie się ślub, wesele, ewentualnie poprawiny etc.

Zakończyć można wierszykiem/tekstem odnośnie prezentów i/lub informacją o potwierdzeniu przybycia. Informację o prezentach jesteśmy w stanie przedstawić graficznie w formie ikonek, rebusa.

Na nasze stronie w zakładce Teksty znajdą Państwo przykładowe teksty do zaproszeń ślubnych mamy nadzieję, że ułatwią komponowanie tekstu :)

Oczywiście wszystkie teksty na naszej stronie, po odpowiedniej modyfikacji, będą pasowały również na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego, ślub w plenerze etc - mają Pństwo pełną dowolność :) A my w razie wszelkich rozterek nad tekstem zaproszeń, zawiadomień służymy naszą pomocą :) 
zaproszenie ślubne piktogramy prezentów

Czwartek, Listopad 23, 2017, 11:22 | Brak komentarzy »

Zaproszenia w stylu łowickim

Z racji dużego zainteresowania i wielu wiadmomości, do naszego sklepu wprowadzamy zaproszenia folkowe;) Poza najbardziej oczywistą i trafną pozycją - Z11 Zaproszenie Folk , mamy w ofercie kilka inny równie pieknych, ciekawych graficznie zaproszeń folk. Zapraszamy do zakupów! 
Zaproszenie Folk

zaproszenia ślbu folk


Wtorek, Listopad 7, 2017, 15:57 | Brak komentarzy »
Takie wesele to oczywiście kolor purpury i fioletu:) nie na zbyt krzykliwe, za to eleganckie i urokliwe:) Idealny motyw na zaproszenie ślubne, nawiązujący oczywiście do sali weselne, bukietu Pani Młodej lub też sukni:)
 zaproszenie z lawendą
Doskonale wpisuje się w rustykalny, naturalny charakter wesela.

W ramach podziękowania dla gości może miodzik, buteleczka trunku własnego wyrobu:) przyzdobiona przywieszką skompletowaną pod zaproszenia:
przywieszka z motywem lawendy
Lawendowy bukiet to nie tylko efektowny, ślubny dodatek, może on też symbolizować trwałość i siłę miłości. Szkoci, którzy zdecydowanie najbardziej upodobali sobie tę urodziwą roślinę, snują na jej temat wiele romantycznych opowieści, dopatrują się w niej nawet magicznej mocy elfów.

 


środa, Październik 18, 2017, 08:29 | Brak komentarzy »
Wi-Ma Łódź
W Łodzi nie trudno o industrialną architekturę i wnętrza w stylistyce loftów. Jednym z najwiekszych takich obiektów jest łódzka Wi-Ma, czyli olbrzymi kompleks post-industrialnej powierzchni, która idealnie nadaje się do organizacji wyjątkowej sesji zdjęciowej ale także imprez, konferencji i wesel.
Jeśli marzy się Wam ślub w otoczce postindustrialnej i cenicie surowe budownictwo i minimalistyczne wnętrza, to będzie odpowiedni kierunek. Wi-Ma mieści się przy alei Piłsudskiego, czyli w bardzo dogodnej lokalizacji w samym centrum Łodzi – z dobrym dojazdem zarówno w stronę centrum, jak i na obrzeża miasta.
Wi-Ma to pozostałość po dawnym zakładzie przemysłu bawełnianego.
Na szczęście w przyrodzie nic nie ginie i wraz z ich likwidacją, zrodziła się kreatywna idea zaadaptowania hal i zabudowań na zupełnie nowe potrzeby. Obecnie w obiektach należących do Wi-Ma działa kilkadziesiąt drobnych inicjatyw i firm z branży kreatywnej, a sporą część powierzchni można wynająć. Obiekt nie świadczy co prawda usług hotelarskich, ale w pobliżu nie brak typowych hoteli. Wi-Ma jest jednym z ciekawszych miejsc na organizację wesela w stylistyce loft w tej całym kraju.
Z miejscem można zapoznać się na stronie :
http://wi-ma.pl/miejsce/

 


Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Znajdź nas na Facebooku
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem