Zaproszenia (rustykalne, ekologiczne) » Sklep Biała Oficyna Łódź Poligrafia

Sklep

Ręcznie wyrabiane zaproszenia, starannie tworzone na najwyższej jakości papierach ekologicznych (wzory oraz grafiki można dowolnie mieszać z różnymi rodzajami papierów). Grafiki zaproszeń podkreślają ich rustykalny, ekologiczny charakter. Kolorystyka i naturalny charakter papieru idealnie sprawdzają się na jesień i tworzone są w oparciu o panujące trendy ślubne. Do każdego zaproszenia możecie Państwo dobrać komplet pasujących winietek poziomych lub pionowych, zawieszki na alkohol, menu etc. (nawet jeśli winietka lub inny produkt z daną grafiką nie widnieje w sklepie, wystarczy nam informacja drogą mailową). Zaproszenia sprzedawane są bez kopert - są one dostępne w sklepie oddzielnie.

Rodzaje i odcienie papieru, kolory wstążek oraz czcionki do wyboru:

Papiery perłowe, podstawy zaproszeń oraz winietek, 220-240g/m2 :

 

Papier "naklejek" na zaproszenia oraz winietki o mniejszej gramaturze - 100-150g/m2 :Papiery ekologiczne do zaproszeń oraz winietek rustykalnych - 220-250g/m2 :


Papiery kartek świątecznych z lekko prążkowaną fakturą - 215g/m2 :Papiery basic (246g/m2):Papiery kolorowe (np do kartek chrzcinowych), barwione w masie (230g/m2) : Kolory wstążek do wyboru :


Znajdź nas na Facebooku