Blog

środa, Lipiec 27, 2016, 21:29 | Brak komentarzy »
Najnowsza odsłona naszych ekologicznych, rustykalnych zaproszeń ślubnych z ekologicznymi natyralnymi dodatkami. Całość przyzdobiona naturalny sznurkiem jutowym.
Równie skutecznie sprawdzają się jako zawiadomienia ślubne na ślub cywilny;)
Zaproszenie czy też zawiadomienie nadrukowane z piękną grafiką pojedynczego sukuletna, lub sukulentów.
Grafiki i całość tekstu jest całkowicie dowolna i do Państwa dyspozycji - przed wydrukiem przesyłamy projekty zaproszeń ślubnych oraz zawiadomień ślubnych do akceptacji:)
Sukulenty dostępne na http://www.bialaoficyna.pl
A także fb : https://www.facebook.com/Bia%C5%82a-Oficyna-439869949548452/?fref=nf

Zaproszenia ślubne z sukulentamiWtorek, Maj 10, 2016, 07:02 | 1 Komentarz »
Do naszych produktów ślubnych : zaproszenia rustykalne, zawiadomienia, zaproszenia ślubne jesień 2016, zaproszenia ślubne w eleganckim etui, można oczywiście dokupić eleganckie, pasujące do wymiarów danego zaproszenia koperty - w różnych kolorach, także ekologiczne!
Zaproszenia ślubne rustykalne i koperty, kremowe i ekologiczne

środa, Kwiecień 6, 2016, 18:04 | Brak komentarzy »
Kolejna odsłona naszych romantycznych, rustykalnych zaproszeń ślubnych i dodatków. Uwielbiamy wszelkie rustykalne wzory! Idealne na wiosenne i letnie śluby. Motywy kwiatowe stworzą niepowtarzalny klimat na każdej sali weselnej.
Nasz rustykalne zaproszenia ślubne są w wymiarze 200x140mm (po złożeniu 75x140mm) i oczywiście opcjonalnie może ulec do delikatnej modyfikacji. Przepasane są papierową lub jutową opaską.
Grafika frontu jest oczywiście dowolna, zazwyczaj umieszczamy obok niej imiona gości, napis „zaproszenie" ewentualnie datę ale oczywiście wszystko to jest całkowicie dowolne.
Tekst i wierszyki wewnątrz naszych zaproszeń ślubnych w stylu rustykalne jest również całkowicie dowolne :)

Sobota, Luty 27, 2016, 10:32 | 1 Komentarz »

Papier z którego można wyczarować bardzo duże a mamy do zaoferowania papiery najwyższej jakości - perłowe, pozłacane, eleganckie i szykowne, a także ekologiczne, rustykalne na wesela w tym stylu :). Ekologiczne rustykalne wzory winietek , zaproszeń czy też zawiadomień takie jak jaskółki, ptaszki zakochane;), motyle, serca, kwiatki, sprawią, że winietka staję się ozdobą idealnie wkomponowaną w wesele.
Także naturalne, prawdziwe kwiaty i rośliny doskonale sprawdzają się w dekoracyjnej roli.

 

Wielbiciele ekologii i powinni wykorzystać jej dary:  szyszki, korę .

Świetnym pomysłem na umocowanie winietki są owoce np jabłka.

 

http://www.bialaoficyna.pl

nasze nowinki, zaproszenia, zawiadomienia ślubne są dostępne na :

http://www.bialaoficyna.pl

https://web.facebook.com/Bia%C5%82a-Oficyna-439869949548452/

http://bialaoficyna.pl/1_6_sklep.html


Piątek, Luty 19, 2016, 13:01 | Brak komentarzy »
Nasze zaproszenia/zawiadomienia ślubne są już dostępne w Alei Sprzedażowej w serwisie slubnaglowie.pl
Zapraszamy:  http://www.slubnaglowie.pl/aleja/fima/4853

Niedziela, Luty 14, 2016, 11:41 | Brak komentarzy »
Trochę już wody upłynęło w Wiśle w tym roku, ale przyszedł czas na nasze przemyślenia.
Rok 2015 dał nam wiele mądrości i nowych doświadczeń - co przelało się na ogromną ilość zaproszeń ślubnych / zawiadomień na ślub i ogólnie papeterii, wyrobów papierniczych, rękodziła, dodatków i wyrobów poligraficznych nie tylko na ślub i wesele.
W roku 2016 zdecydowanie postawiliśmy na ekologiczne papiery, rustykalność we wzroach i formie naszych zaproszeń ślubnych, zaoferowaliśmy Pańswtu nowe - poszerzyliśmy swój asortyment w tym zakresie także o winietki, zawieszki na alkohol, karty menu, winietki zbiorcze.
W zeszłym roku wykonaliśmy bardzo wiele zamówień indywidualnych (które wciąż z wielką chęcią przyjmujemy i realizujemy ;) ) , dało nam to ogrom doświadczenia i mądrości, które przelewamy w nasze zaproszenia :) i oczywiście nowe kolekcje.
Jeśli tylko jesteśmy w stanie Państwu pomóc w jakiejkowliek rozterce oczywiście staramy się jak możemy.
Zawsze stawiamy na oryginalność i jakość więc z nami nie zawiedziecie się Państwo;)

Sobota, Styczeń 30, 2016, 17:16 | Brak komentarzy »
Nietypowa Księga Gości

Dzisiaj jednak zdecydowana większość młodych par decyduję się na nietypowe księgi gości np. plakaty, księgi-drzewa, puzzle itp.


Ciekawym pomysłem na księge gości jest np. drzewo wykonane z naturalnego drewna i małych drewnianych serduszek. Inną formą jest drewniane drzewko stojące, na którym goście zawieszają serduszka ze swoimi imionami. Drzewo nie musi być oczywiście aż tak realistyczne:) może być poprostu wydrukowane na plakacie, dużej kartce:)

Innym ciekawy pomysłem jest ksiąga gości puzzle - gdzie goście dokładają swoje puzzelki do planyszy na której już jest umieszczona młoda para.

A może szkatułka? pomysłów co nie miara:)

zaproszenia ślubne rustykalne i vintage, zaproszenia w stylu prl ! a także pasujące do zestawu koperty ekologiczne już wkórtce!


środa, Styczeń 27, 2016, 22:04 | 2 Komentarze »
Już wkrótce najnowsze zaproszenia ślubne rustykalne ! nowe modele przygotowane specjalnie na wiosnę i lato 2016 :) Jeśli planujecie ślub w stylu rustykalnym to dobrze trafiliście :) zaproszenia ślubne, winietki, zawieszki na alkohol wszystko na http://www.bialaoficyna.pl  projektujemy również karty meny, listy gości, winietki zbiorowe, zaproszenia.
Nowości można również śledzić na bialaoficyna
Najnowsze zaproszenia ślubne rustykalne

środa, Styczeń 20, 2016, 10:24 | 3 Komentarze »

Trochę nas nie było ale wracamy:)

Jedną z najważniejszych pamiątek pozostających nam po ślub, oprócz zdjęć, zasuszonego bukietu,, krawatu i podwiązki to oczywiście księga gości.


Przybierają najprzerówżniejsze formy :  prostego zeszytu, obrazu, kalendarza, lub bardzo ozdobna księga. Zawsze jednak ma na celu jedno - zapamiętania wszystkich wspaniałych gości tej jakże ważnej uroczystości:)

W tradycyjnej Księdze wpisuje się życzenia, czy też dobre rady . Możemy wkleić zdjęcia, różne mini pamiątki, dołączyć kartki z życzeniami.
cdn..

Już wkrótce nowe modele : zaproszenia ślubne rustykalne i nowość zaproszenia w stylu retro, vintage, prl :)
zapraszamy!


Czwartek, Styczeń 7, 2016, 10:38 | 2 Komentarze »
Witamy w 2016 roku!!
nasza mała aktywność na naszym poligraficznym blogu poświęconym modzie ślubnej ( zaproszenia, winietki, ozdoby etc ) spowodowana była natłokiem pracy i zamówień :) w każdej wolnej chwili postaramy się wrzucać nasze nowości!
Niedługo kartki i zaproszenia chrzcinowe! mamy już zamówienia na projekty na winietek chrzcinowe, więc wkrótce moża ich się spodziewać na http://www.bialaoficyna.pltam również będą ukazywać się nasze najnowsze zaproszenia ślubne, winietki, propozycje karty menu i inne poligraficzne ozdoby takie jak zawieszki na alkohol. Eleganckie, rustykalne i nie tylko :)
można też nas śledzić na facebook/bialaoficyna
zapraszamy do kontaktu:)
zaproszenia ślubne

Znajdź nas na Facebooku