Blog

Wtorek, Październik 3, 2017, 09:05 | Brak komentarzy »
Biała Oficyna zalicza kończący się sezon ślubny do najcięższych w swojej karierze nie zliczona ilość zleceń, zamówień, udzielonych porad jak i pomocy na ostatnią chwilę :) Pracowaliśmy od świtu do zmierzchu, w weekendy i kiedy tylko było to możliwe, żeby mieć pewność, że nasi Klienci będą zadowoleni a ich zamówienia dotrą do nich na czas, co z dumą możemy stwierdzić - udało się nam:)
Nie pozostało nic innego jak szykować nowe modele na zbliżający się sezon 2018:) 
Zapraszamy do śledzenia nas na naszym blogu czy też w sklepie
oraz na
https://web.facebook.com/Bia%C5%82a-Oficyna-439869949548452/
gdzie na bieżąco będzie informować o nowościach:)
zaproszenia ślubne z serduszkiem, rustykalne

Czwartek, Wrzesień 14, 2017, 13:35 | Brak komentarzy »
Przypominamy, że w naszym sklepie dostępne są eleganckie koperty do zaproszeń ślubnych w rozmiarze 14 x 14 cm. Jest to nie zwykle rzadki wymiar kopert, tymaczasem jest mnóstwo zaproszeń ślubnych pasujących do tego wymiaru kopert. Postanowiliśmy sprostać zadaniu-  jeśli poszukują Państwo kopertę 14x14 zapraszam do naszego sklepu :
http://bialaoficyna.pl/1_6_sklep.html

Czwartek, Wrzesień 7, 2017, 09:30 | Brak komentarzy »
Po dość długiej przerwie spowodowanej natłokiem Państwa zamówień (co oczwyisćie nam schlebia :) ) WRACAMY z nowym blogiem !
Serdecznie dziękuejmy serwisowi www.abcślubu.pl za dobre słowo oraz uwzględnienie naszej oferty!
więcej w temacie :
http://www.abcslubu.pl/slub-i-wesele/poligrafia-slubna/5665/zaproszenia-ktore-zachwycaja-lista-rekomendowanych-firm-poligraficznych

:
Biała Oficyna - www.bialaoficyna.pl
Ulubiony styl zaproszeń ślubnych: Zdecydowanie jest to styl rustykalny, motywy kwiatowe, papiery ekologiczne, naturalne kolory.
Trendy nadchodzącego sezonu: Największym zainteresowaniem cieszą się kwiaty polne oraz ciepłe kolory koralowe, morelowe, brzoskwiniowe. To one będą najczęściej pojawiającymi się motywami w nadchodzącym sezonie :)
Wymarzona papeteria: Chcielibyśmy stworzyć z kimś fantastyczne zaproszenia z motywem lasu, kwiatu paproci, nutki tajemniczości, magii i mistycyzmu w naturalnych kolorach i wzorach bliskich naturze.
Mój zakres cenowy: 1zł - 3,5zł

Wtorek, Grudzień 27, 2016, 10:52 | Brak komentarzy »

By w dniu ślubu nie spotkała nas żadna nieprzewidziana sytuacja, przed dniem ślubu warto zaopatrzyć się w niewielki kuferek, który dla każdej Panny Młodej może okazać się zbawienny!

1. Lakier do paznokci – przyda się w wielu alarmowych/ awaryjnych wypadkach, np do uratowania pończoch.

2. Rolka do ubrań/przezroczysta taśma klejąca – jeśli zapomnisz lub nie masz rolki, która zbiera niechciane paproszki z ubrań, możesz wykorzystać do tego przezroczystą taśmę klejącą.

3. Igła i nitki – zabierz ze sobą igłę oraz nitki w kolorach strojów, które mogą się pojawić – biała, czarna, ale również w kolorze sukienki druhny czy mamy

więcej na http://www.bialaoficyna.pl

cdn..


Czwartek, Listopad 24, 2016, 10:20 | 1 Komentarz »
W naszym sklepie znajdziecie Państwo już najnowsze kartki świąteczne na ekologicznych papierach, wzory na rok 2016!

Ręcznie wykonane, piękne kartki świąteczne, tworzone na ciepłym papierze ekologicznym fakturą i kolorem nawiązującym do domowo wypiekanych pierniczków :) Papier ma wysoką gramaturę przez co kartki zachowują sztywność, można je bezproblemu postawić. Kartki mają wymiary 10x14 cm po złożeniu (rozłożone 20x14cm).
Tekst wnętrza jest całkowicie dowolny, możemy zostawić Państwu miejsce na podpisanie lub nadrukować Państwa dedykację, logo firmy etc.
Idealne dla osób prywatnych, rodziny jak i firm.
Do kompletu oferujemy pasujące kopery Eko, w kolorze brązowym, w zakładce "Koperty i opakowania" lub w przedmiotach powiązanych, z dostępną personalizacją kopert.

Zapraszamy!
BO
ekologiczne kartki świąteczne 2016

środa, Listopad 9, 2016, 13:12 | Brak komentarzy »
Druhna to najczęściej najlepsza przyjaciółka Panny Młodej. To zwykle ona dowiaduje się o zaręczynach, a później towarzyszy we wszystkich przygotowaniach związanych ze ślubem (bardzo przydatny towarzysz w ekspedycji po zaproszenia ślubne, winietki, karty menu i inne papiernicze akcesoria ślubne:) ).

Jest przy Pannie Młodej na dobre i na złe. Pomaga wybrać tę najpiękniejszą suknię ślubną, biżuterię, zaproszenia ślubne i dodatki. Z największym oddaniem i pomysłowością organizuje niezapomniany wieczór panieński.

A nadejdzie już ten wyjątkowy dzień, warto pomyśleć także o jej wyjątkowej roli, którą spełnia.

Ktoś musi także czuwać nad organizacją nieco innej strony - prezentami, odbieraniem wręczanych kwiatów, itp.
Ale najważniejsza jest sama obecność druhny przy Pannie Młodej. Takie psychologiczne, kobiece wsparciem jest w tym dniu nie do przecenienia! Warto zresztą pomyśleć o zaangażowaniu większej liczby osób w roli druhen. Mogą to być np. kuzynki lub koleżanki. Dla każdej z nich będzie to zaszczyt, a dla Panny Młodej dodatkowa pomoc.

Zapraszamy także na naszego fb :
https://web.facebook.com/Bia%C5%82a-Oficyna-439869949548452/

Sobota, Wrzesień 24, 2016, 10:59 | Brak komentarzy »
Drogie przyszłe Panny Młode !
Na pewno każda z Was marzy o tym, żeby w TYM dniu mieć idealną cerę i doskonały makijaż.
Najprostrzą drogą, żeby to osiągnąć jest zadbanie - z odpowiednim wyprzedzeniem - o skuteczne i dogłębne oczyszczanie swojej twarzy.
Dokładne oczyszczenie pozwoli nam nie tylko pozbyć się zaskórników,
wygładzić i rozświetlić skórę ale umożliwi głebokie wnikanie i skuteczniejsze działanie kremów, maseczek i innych kosmetyków do twarzy.
Oczywiście nie należy tuż przed tak ważnym wydarzeniem eksperymentować z nowymi produktami, gdyż nigdy nie wiadomo jak nasza skóra się zachowa (zwłaszcza naturalne kosmetyki mogą zadziałać uczulająco lub drażniąco), dlatego dobrze o tym pomyśleć nieco wcześniej :)
Miałam ostatnio przyjemność (w najgłębszym tego słowa znaczeniu)
testować czarne marokańskie mydło Savon Noir Néroli.Jest to naturalny produkt, powstający z miażdżonych oliwek i wody z kwiatów gorzkiej pomarańczy.
Kosmetyk dostępny jest w Mydlarni u Franciszka, cena 28zł, 100g, WARTO.

Mydło przeznaczone jest szczególnie dla cery mieszanej, naczyniowej i bardzo delikatnej jednak wszystkie rodzaje ("Eucalyptus","a la Rose de Damas") mają tę samą bazę, zaś składnik dodatkowy jedynie "podkręca" jego działanie - ja osobiście mam cerę delikatną, naczyniową, więc kosmetyk jest dla mnie idealny.

Pierwsze co uderza po otwarciu słoiczka to niesamowity zapach, który zawdzięcza kwiatom Neroli - trochę żywiczny, intensywny, niesamowicze świeży - cudowny.
Mydło wbrew nazwie nie jest czarne, jest przezroczysto brązowo-herbaciane, ma konsyctencję kisielu. Na twarz nakłada się wspaniale, lekko się ciągnie ale idealnie się rozsmarowuje.
Zmywa się także trochę jak kisiel, trzeba sie troszkę namachać żeby całkowicie go spłukać (przy zmywaniu lekko się pieni) :)
Można go stosować jako żel do mycia twarzy, lecz, jak zostałam poinformowana,
działa także jak peeling enzymatyczny - nie posiada żadnych
drażniących grudek czy drobinek, po prostu dłużej pozostawiony na skórze złuszcza martwy naskórek - efekt ?
Jestem zakochana. Chyba nigdy nie miałam tak gładkiej skóry, nie mogłam przestać dotykać twarzy :)
Skóra jest idealnie oczyszczona, gładka, pięknie nawilżona. Pozostało wrażenie skóry naciągniętej, odżywionej i zadbanej.
Mydło można stosować na całe ciało, nalepiej korzystając z akcesorium - rękawicą Kessa - a efekt jest tak samo powalający. Ciało gładkie jak pupa niemowlaka :)

Z tą pozycją w mojej kosmetyczce na pewno się nie rozstanę !
Po takim domowym zabiegu skóra jest olśniewająca a makijaż wygląda świeżo i obłędnie.
Zdecydowanie 6/6, na prawdę skuteczny, naturalny kosmetyk w przystępnej cenie,
polecam wypróbowanie jego "magii" na własnej skórze


Czwartek, Wrzesień 22, 2016, 09:21 | Brak komentarzy »
ŚLUBY PANIEŃSKIE, czy­li Ma­gne­tyzm ser­ca". Ko­me­dia hra­bie­go A . Fre­dry. Po­cząt­ko­wo na­pi­sa­na wier­szem nie­ry­mo­wa­nym i no­si­ła ty­tuł „Nie­na­wiść męż­czy­zn".

Pod tą po­sta­cią , zna­my ją do dzi­siaj, uka­za­ła się już w 1832r.

Pierw­sze wy­sta­wie­nie odbyło się 15 lu­te­go 1833 ro­ku we Lwo­wie. Ak­cja roz­gry­wa się w dwo­rze pod Lu­bli­nem. A ca­ła rzecz do­ty­czy po­ry­wów ser­ca i pierw­sze­go bu­dzą­ce­go się uczu­cia. Do ener­gicz­nej i za­dzie­rzy­stej Kla­ry wzdy­cha sen­ty­men­tal­ny i lek­ko ga­po­wa­ty Al­bin.  Anie­li po­do­ba się Gu­staw, trzpiot i hu­la­ka. Kla­ra ini­cju­je „ pa­nień­skie ślu­by", de­kla­ru­jac, że na­le­ży „ nie­na­wi­dzić ród mę­ski, ni­gdy nie być żo­ną". Cóż ma ro­bić bied­na Anie­la? Pod­pi­su­je się pod de­kla­ra­cją Kla­ry. Wy­da­je się, że pa­nien­ki do­trzy­ma­ją sło­wa. Na nic za­bie­gi ro­dzi­ny, wzdy­chania nie­szczę­sne­go Al­bina.

Oka­zu­je się, że uczu­cie jest sil­niej­sze. A po­za tym na prze­szko­dzie nie sto­ją żad­ne spra­wy na­tu­ry to­wa­rzy­sko­-ma­te­rial­nej. Prak­tycz­nie od po­cząt­ku wia­do­mo, że z tych dziew­czę­cych de­kla­ra­cji nic nie bę­dzie. To tyl­ko kwe­stia cza­su. I rzecz oczy­wi­ście koń­czy się hap­py­-en­dem, czy­li po­dwój­ny­mi za­rę­czy­na­mi.

A co z tym ma­gne­ty­zmem serc? Wy­ra­ża się w nim in­ten­cja au­to­ra. Mi­łość jest naj­waż­niej­sza. To przy­cią­ga­nie się  jest więc wa­run­kiem szczę­ścia.

Być mo­że Fre­dro widział w ser­cach ma­łe ma­gne­si­ki, któ­re przy­cią­ga­ją dwie połówki, po­krew­ne du­sze róż­nej płci.

A sa­ma ko­me­dia? Do dzi­siaj chęt­nie wy­sta­wia­na jest na wszyst­kich te­atral­nych sce­nach w Pol­sce, ba­wiąc ko­lej­ne po­ko­le­nia wi­dzów.

http://www.bialaoficyna.pl


Poniedziałek, Sierpień 22, 2016, 15:15 | 2 Komentarze »
Ręcznie wyrabiane zaproszenia ślubne.

Zaproszenia mają wymiary 200x140mm (po złożeniu 75x140mm) i drukowane są na papierze o gramaturze 200-240gr/m2. Przyozdobione są naturalnym sznurkiem papierowym lub jutowym.
Koperty dostępne są oddzielnie.

Zaproszenia ślubne dowolnie modyfikujemy wedle życzenia klientów - kolor papieru, rodzaj i kolor czcionki.

Jeśli życzą sobie Państwo wykreować własne zaproszenie i ujrzeć je na własne oczy jesteśmy niezwykle elastyczni i gotowi na nowe wyzwania;)

wysyłamy także próbki na życzenie ;)
Ekologiczne rustykalne zaproszenia ślubne , format k4


środa, Lipiec 27, 2016, 21:29 | 1 Komentarz »
Najnowsza odsłona naszych ekologicznych, rustykalnych zaproszeń ślubnych z ekologicznymi natyralnymi dodatkami. Całość przyzdobiona naturalny sznurkiem jutowym.
Równie skutecznie sprawdzają się jako zawiadomienia ślubne na ślub cywilny;)
Zaproszenie czy też zawiadomienie nadrukowane z piękną grafiką pojedynczego sukuletna, lub sukulentów.
Grafiki i całość tekstu jest całkowicie dowolna i do Państwa dyspozycji - przed wydrukiem przesyłamy projekty zaproszeń ślubnych oraz zawiadomień ślubnych do akceptacji:)
Sukulenty dostępne na http://www.bialaoficyna.pl
A także fb : https://www.facebook.com/Bia%C5%82a-Oficyna-439869949548452/?fref=nf

Zaproszenia ślubne z sukulentamiTa strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Znajdź nas na Facebooku
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem